HARCADIKÇA BITCOIN KAZANDIRAN BTSE DEBİT KART İLE TANIŞIN

Yazılar 17 Haz 2020

Son Bitcoin halvinginden sonra piyasaların, eskiden olduğu gibi kısa vadede sert yükselişler yapmadığını görüyoruz. Ancak şu bir gerçek ki, şu anki durumda eskiden olduğu gibi altcoin rallileri olmasa bile altcoin piyasasında bir hareketlilik var. Bunun temel sebeplerinden biri, halvingden sonra BTC fiyatının yükselmemesinden dolayı daha az kazanan madenciler, artık transferlerden daha fazla madenci komisyonu alıyorlar. Ayrıca şunu da es geçmemek lazım yeni çıkan altcoinlerin aktarım hızları BTC’den kat be kat hızlı. İşte bu iki sebepten ötürü bu günlerde altcoin piyasasında olumlu yönde bir hareket mevcut.

Peki son 4 yıldan beri ne oldu?

Kripto para ticareti evrim geçirdi diyebiliriz. Eskiden spot piyasalarda aldığımız kripto paralarla tek yönlü işlem yaparken, yani coini düşükten alıp yüksekten satarken, günümüzde hayatımıza giren, Futures işlem açan yabancı borsalarla trade yapar hale geldik. Kısacası artık bir coin yükselirken de düşerken de kazanma fırsatımız oluyor. Global Future işlemlerine imkan tanıyan  borsaların Türkiye pazarını sevdikleri de aşikar.

İşte bu borsalardan BTSE.com, Mayıs ayında kendisini BiLira ile entegre ederek Türk Lirası işlemlerini açtı. Artık Türk Liramızla BiLira’dan TRYB alıp, BTSE.com’da Spot ve Futures işlemleri gerçekleştirebiliriz. Ayrıca aynı şekilde paramızı BiLira üzerinden kendi banka hesabımıza aktarabiliriz. Hazır altcoinler de hareketli hale gelmişken Short ve Long işlemlerle yatırımımızı arttırmak iyice kolaylaşıyor bu sayede. Tabi ki dikkatli olmak kaydıyla.

BTSE Debit Kart

Bununla beraber BTSE, kendini ve kullanıcılarını yepyeni bir serüvene hazırlıyor. Duymayan var mı bilmiyorum ama BTSE Debit Kart çok yakında dağıtıma başlayacak. Başvuruları topluyorlar bile! Eğer başvurmadıysanız buradan mutlaka bir göz atmanızı öneririm.

Peki bu neden bu kadar önemli? Korona virüsünün de etkisiyle hükümetlerde kripto paranın önemini anladılar. Dünyayı bekleyen küresel krizin çözümünü Kripto para ekosisteminde arayacaklarını düşünüyorum. İşte BTSE bu ekosistemi fiziki hale, yani markette, benzinlikte , alışverişte ve bir çok yerde  kullanabileceğimiz hale getiriyor. Hem de dünyanın neresinde olursak olalım!

Bitcoinlerimizle kendi mahallemizde ki esnaftan alışveriş yapma imkanımız olacak. Hem de herhangi bir bankaya ücret ödemeden, hesap vermeden! İşte bu Kripto para ticaretinin bir sonraki evrimi olacak ve bu şimdiden gerçekleşiyor bile.

BTSE Debit kartınızla:

  • BTSE Debit kartınıza banka hesabı olmadan para yatırın
  • MasterCard’ın geçerli olduğu heryerde BTSE Debit kartınızla alışveriş yapın
  • ATM’den günlük 5000$’a kadar para çekin
  • Aylık 250.000$’a kadar  harcama limiti
  • Her satın alımınızda bitcoin toplayın


BTSE ELITE

Bununla beraber BTSE, Elite Kullanıcı Programını açıyor. Alışveriş yaptıkça hiç kullanmadığımız bonuslar yerine BTC kazanma fırsatınız olacak. Üstelik, Elite kullanıcılara Debit Kartı da ücretsiz dağıtacaklar. Borsada ücretsiz transfer işlemleri, düşük komisyon ücretleri ve trade için bir miktar bütçe de cabası. Halihazırda spot & futures işlemleri yapıyorsanız ve ücretsiz coin transferi ile düşük meblağlarda komisyon ödemek istiyorsanız BTSE.com’un Elite programı tam aradığınız adres.

BTSE & Bitfinex Çapraz Token Listeleme Duyurusu

Önde gelen finansal teknoloji borsası olan BTSE ve son teknoloji ürünü dijital varlık ticaret platformu Bitfinex, BTSE ve UNUS SED LEO tokenlerinin her iki platformdada çapraz token listelemesinin ve ticaretinin yapılacağını duyurdu.

Bitfinex'in UNUS SED LEO'su gibi tokenleri, yatırımcılar için çok fazla fayda sağlıyor ve kullanıcılar artık bizim All-In-One Sipariş Defterimiz ile çok çeşitli fiat para birimleri, kripto varlıkları ve istikrarlı paralar ile LEO'yu satın alabilir, satabilir ve ticaret yapabildikleri için ek erişilebilirlik sunmaktan mutluluk duyuyoruz.”diyor BTSE CEO'su Jonathan Leong.

Dövizler arası hızlı yerleşimin önemli olduğu COVID-19 sonrası dünyada, özellikle pozisyonların hızlı bir şekilde kapsanması gereken türev ticareti ile BTSE ve UNUS SED LEO'nun çapraz listelemesi, sofistike yatırımcılara birçok avantaj sunmaktadır.

Dünya ekonomisinin evrimine hep beraber ayak uyduruyoruz. Bu tarihi günlere şahitlik eden herkese bol kazançlar diliyorum.

BTSE.com’u Sosyal Medyada Takip Etmeyi Unutmayın!

Telegram : https://t.me/btse_turkey
Twitter     : @BtseTurkey
Facebook: BTSE Turkey