BTSE TOKEN MARTTA SATIŞA ÇIKIYOR

Yazılar 3 Mar 2020

Blockstream’in Liquid Network’ü üzerinden satılacak olan ilk token olan BTSE Token Mart’ta Satışa Çıkıyor

Birleşik Krallık -- 25 ŞUBAT 2020 -- Kripto para teknolojileri geliştiren öncü firma BTSE, borsasının tokenı olan BTSE Token’ı Blockstream’in Liquid Network’ü üzerinde 5 Mart 2020 tarihinde halka arz edecek.

BTSE CEO’su Jonathan Leong konu ile ilgili “Token’ımızın özel satış sürecini FBG Capital, Lemniscap, CMS Holding, Taureon Capital, GBCI Ventures ve BCB Blockchain gibi firmalar ile tamamladık, sıra halka arza geldi” dedi.

BTSE Token halka arz sürecinden 2 saat sonra BTSE borsasında işlem görmeye başlayacak. $2 satış fiyatı ile kullanıcılar 1 ila 25.000 token arasında diledikleri miktarda alım yapabilecekler. Token satış süreci boyunca yalnızca 1 milyon adet token satışa sunulacak.

BTSE borsasının tokeni aynı zamanda Liquid Network üzerinde çıkartılan ilk token olma özelliğini taşıyor. Liquid Network Bitcoin için oluşturulmuş özel ilk yan zincir teknolojisi olarak tanıtılıyor.

Blockstream CEO’su Adam Back “Liquid Network üzerinde token yaratılıyor olması bizi de heyecanlandırıyor, BTSE’nin borsa tokenine  ev sahipliği yapıyor olmak güzel birşey” dedi ve açıklamasına şunları ekledi: “Bir borsanın tokeni için Liquid Network son derece iyi bir seçim; hızlı transfer süreleri ve borsalar arası settlement ağı trade yapan insanlar için büyük kolaylıklar sağlayacak. Liquid Network üyesi tüm borsalar arası kullanıcılar paralarını saniyesinde hiçbir ücret ödemeden transfer edebilecek ve arbitraj fırsatlarını değerlendirebilecek.”

BTSE yenilikçi özellikler sunan bir borsa olduğu için çok rağbet görüyor. Yılın başından bu yana BTSE’nin Future işlemlerinde günlük hacim 40 Milyon Dolardan 250 Milyon dolara yükselerek 6 kattan fazla artış gösterdi.

BTSE Token borsada işleme başladığında 7 kripto para ve 10 fiat para çiftine karşı işlem görmeye başlayacak. BTSE Token tutan kullanıcılar borsada daha düşük komisyon hakkı kazandığı gibi işlem limitlerinde yükseliş, özel işlemlerde indirimler, yüksek referans komisyonları ve özel programlara katılım hakkı gibi pek çok özellikten faydalanabilecekler.

Borsa token ın lansmanı için ayrıca “All-In-One Order Book” isimli inovatif özelliğini de yayına alacak. Bu özellik ile tüm işlem yapılan çiftlerdeki emirler tek defterden takip edilebilecek, böylece defterler arası likidite ve fiyat farklılıkları gibi trader sıkıntıları tarihe karışacak.

- SON -

BTSE Hakkında

BTSE Bitcoin ve kripto paraları kullanarak yeni nesil finansal teknolojiler geliştiren bir firmadır. Kullanıcıların mahremiyetini koruyarak güvenle ve gizlilikle işlem yapmaları için inovatif çözümler sunan BTSE Spot ve Türev İşlemler, OTC, Lending gibi hizmetler sunmaktadır.

Medya İletişim:

Nadja Poljo

[email protected]