AVRUPA'NIN ÖNDE GELEN BLOKZİNCİR FİRMASI DAO MAKER KENDİ TOKEN'INI DUYURDU

Yazılar 9 Şub 2021

Bitcoin’in rekor fiyatlara çıkması ile kripto para projelerindeki yenilikler de hız kazanmış durumda. Bitcoin’i çok pahalı bulan yatırımcılar Bitcoin alternatifi adı verilen Altcoin’lere daha çok ilgi gösteriyorlar, ve her gün yeni bir altcoin hayatımıza giriyor.

Dünya’nın önde gelen Blokzincir teknoloji çözümleri firması DAO Maker, 3 yıllık başarılı tarihine dayanarak kendi token’ını satışa çıkaracağını duyurdu.

Kuzey Avrupa’nın önde gelen blokzincir teknoloji firmalarından DAO Maker Dünya’nın dört bir yanındaki kripto para projelerine yazılım çözümleri sunan büyük bir marka. 2018'den beri kendi kendini finanse eden DAO Maker, artık kripto para birimi alanındaki en iyi bağlantılı ve saygın markalardan birisi olmayı başarmış ve endüstri liderlerine teknolojik ürünler sunuyor. Bu endüstri liderleri arasında NEM ve Prof. Emin Gün Sirer’in kripto para platformu Avalanche (AVAX)’da bulunuyor. Bunların dışında destek verdikleri diğer firmalar ise :LTO Network, Elrond Network, Harmony Protocol, AVA Labs, 2key Network, Injective Protocol, Orion Protocol, NEM ve DEFI unicorn OpenPredict.

DAO Maker, kendi token’ı ile firmanın 3 yıllık başarı hikayesini halka arz etmeye karar vermiş. 9 Şubat’ta kripto para borsalarında listelenmeye başlayacak olan DAO Maker (DAO), ilerleyen günlerde firmanın başarıları ile elde edilecek olan ciroyu kullanarak piyasadan kendi token’ını toplayacak ve bu şekilde token’in fiyatını destekleyecek.

DAO Maker’ın tokenı DAO 9 Şubat 2021’de KuCoin ve Gate.io borsalarında tahtası açılarak satışa sunulacak. Daha sonra diğer borsalarda listelenmeye devam edecek.